Верифицированный профиль
1
Год опыта
7
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
15
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1684
Последний визит на сайт
вчера
Працю у агенції нерухомості Seven Riel – ваш надійний партнер у світі нерухомості!

З нами легко знайти житло! Ми пропонуємо широкий вибір варіантів, що відповідають вашим потребам та вподобанням. Забудьте про складнощі пошуку – з нами все під силу!

З нами просто отримати дохід. Ми надаємо ефективні рішення для інвестування в нерухомість, що допоможуть вам отримати стабільний прибуток.

З нами зручно, швидко і сучасно. Ми використовуємо найновіші технології для забезпечення швидкого, зручного та якісного сервісу. Ваша зручність наш пріоритет!

Соціальна відповідальність: Особлива гордість нашої компанії – допомога військовим через програму Єоселя, в рамках якої ми вже підтримали багатьох, і продовжуємо робити все можливе для тих, хто потребує допомоги.

Подумайте про своє житло, доходи та комфорт разом з агенцією Seven Riel!

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • sevenRiel
    135 000 $
    2 024 $/м²

    Навроцкого ул., 39

    помещение свободного назначения
    67 м²
    2025 год постройки
    3 дня назад
    Продається комерційне приміщення вул. Навроцького ЖК " AUROOM SPARK" Чудове розташування у густонаселеному масиві новобудов, поруч з приміщенням діюча комерція. Площа: 66,7 м2. Поверх: 1 з 7. Вартість м2- 2000$ Ціна: 135 000$ Можливість підключення газу, електроенергія 3 фази, окрема вентиляція; Приміщення правильної форми, що ідеально підходить під салон, офіс чи інший вид бізнесу. Приміщення має вільне планування. Будинок вже зданий в експлуатацію, можна одразу розпочинати ремонт та запуск бізнесу. Михайло, Seven Riel
    Риелтор
  • sevenRiel
    166 000 $
    2 395 $/м²

    Клепаровская ул., (Будинок)

    помещение свободного назначения
    69 м²
    2025 год постройки
    3 дня назад
    Продається фасадне комерційне приміщення ЖК "PRAUD select. Чудове розташування у густонаселеному масиві новобудов, поруч з приміщенням діюча комерція. Площа: 69,3 м2. Поверх: 1 з 7. Вартість м2- 2400$ Ціна: 166 000$ Приміщення правильної форми, що ідеально підходить під магазин, салон, офіс чи інший вид бізнесу. Приміщення має гарний скляний фасад, вільне планування. Великі панорамні вікна забезпечують відмінну оглядовість та природне освітлення. Будинок вже зданий в експлуатацію, можна одразу розпочинати ремонт та запуск бізнесу. Михайло, Seven Riel
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.